Orijinal Xiaomi’niz olup olmadığını kontrol edin

 

Xiaomi markasının popülaritesi o kadar arttı ki muhtemelen hem siz hem de çoğu arkadaşınız bu adı taşıyan ürünlere sahip oldunuz veya kullandınız. Başlangıçta bunlar çoğunlukla akıllı telefonlardı, ancak yıllar geçtikçe teklif diğerlerinin yanı sıra genişledi: spor aksesuarları, televizyonlar, çeşitli hoparlör türleri ve hatta temizlik robotları ve alet setleri hakkında. Sadece raflarımızda bulunan ürünlerin sayısı değil, aynı zamanda bulundukları yerler de arttı. Ancak her Xiaomi’nin aslında biz olduğuna güvenebilir miyiz?

Önceden uyarılmış, önceden silahlandırılmıştır

Ekipmanınızın menşeinden emin olmanın en iyi çözümü kanıtlanmış bir mağaza seçmektir. market.miuiturkiye.net üzerinden satın aldığınızda, otomatik olarak size orijinal ve fabrikada paketlenmiş bir ürün teslim edeceğine dair bir garanti kazanırsınız. Çevrimiçi mağazaya ek olarak, Mi Shop mağazaları üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Peki ya daha önce başka bir yerden bir akıllı telefon satın aldıysanız? Bir çözümümüz var! Bu web sitesine gidin ve akıllı telefonunuzun veya tabletinizin IMEI numarasını belirlenen yere girin. Diğer cihazlar için S/N kodunu kullanın ve orijinal bir ürünle karşı karşıya olup olmadığınızı kolayca öğrenin.

Yeni, kullanılmış, hepsini kontrol edebilirsiniz!

Akıllı telefonu bir showroom’dan mı yoksa telefonu yenisiyle değiştiren bir arkadaşınızdan mı satın aldığınız önemli değil. İkinci el bir model almaya karar verirseniz orijinalliğini kontrol etmek için web sitemizi kullanın. En yeni modelleri seçerken yetkili mağazaların ve market.miuiturkiye.net internet sitesinin en güvenli seçenek olduğunu unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir