Xiaomi 12X incelemesi

 

Xiaomi 12X ile videolarınızı mükemmel bir şekilde parlatın! Daha iyi sonuçlara ulaşmak ve bunları sevdiklerinizle paylaşmak mı istiyorsunuz? Tam size göre bir şeyimiz var… İşte imkansızı başarmak için yaratılan yeni Xiaomi akıllı telefonu. Nasıl bir şey ve onunla sizi neler bekliyor? Birazdan bununla ilgili daha fazla bilgi için gelin bize katılın!

Xiaomi 12X incelemesi

Rakipsiz tasarım!

Hafif, ince, ele tam oturuyor… Her akıllı telefon bu kelimelerle anlatılabilseydi harika olurdu. Ancak herkes Xiaomi 12X ile karşılaştırılamaz! Yuvarlatılmış kenarlar, ince form ve hafiflik, kullanım konforunu önemli ölçüde artırıyor. Akşamları büyüleyici FHD+ 6,28″ AMOLED Nokta Ekrana baktığınızda gözlerinizden hiçbir şey kaçmayacak ve elleriniz bu kadar hafif bir akıllı telefonu tutmaktan yorulmayacak. Mümkün mü? Elbette öyle! Ve sizin de olabilir.. 8 /128GB kapasiteli akıllı telefonun çeşitli renk çeşitleri sizi bekliyor!

Sakince düşünün…

Yeni bir Xiaomi akıllı telefon satın almanın artılarının ve eksilerinin bir listesini yapın. Bu seçime Xiaomi 12X’in çalışma şekline bakın, yani… harika! 2600 mm² alanda çalışan sıvı soğutma sistemi mutlaka satın alma listesinde yer almalıdır. Daha çok benzer maddeler var ama “hayır” listesi durumunda durum daha da kötü olacak. Şahsen, birkaç haftalık testten sonra hiçbir itiraz bulamadık. Snapdragon® 870 işlemcinin her durumda göreve hazır olması ve kesintisiz, ışık hızında çalışmayı sağlaması nedeniyle bu hiç de şaşırtıcı değil. Xiaomi 12X, en zorlu anlarda bile neden en iyi akıllı telefon olarak kabul edildiğini kanıtladı.

Xiaomi 12X incelemesi

Çok şeye dayanabilir

Verimli bir pil, herhangi bir akıllı telefonun test edilirken olumlu görüşünü etkileyen doğal bir faktördür. Onsuz, film izlemek, navigasyonu kullanarak günübirlik geziler yapmak veya uzun saatler boyunca müzik dinlemek mümkün olmazdı. Ve bu durumda, Xiaomi 12X hayal kırıklığına uğratmıyor: Ultra hızlı 67W şarjı destekleyen devasa 4500mAh pil, dayanıklılığı ve uzun çalışma süresiyle etkileyicidir. Tam gücüne kavuşabilmesi için 39 dakikalık bir mola yeterli. Telefonunuzu kısa sürede şarj edecek ve intikamla işinize geri döneceksiniz!

En iyi çerçeveleri yaratın!

Elbette konu spor çerçeveleri değil, film ve fotoğraf çerçeveleri! Xiaomi 12X ile yaratmanın keyfinin ne demek olduğunu öğreneceksiniz. 50 MP geniş açılı kamerayla benzersiz anları yakalayın. Lensler bu konuda da sizi destekleyecek: 13 MP ultra geniş açı, 5 MP telemakro ve 32 MP ön kamera. Çeşitli kamera işlevlerini kullanarak her kareden daha fazlasını elde edebileceksiniz! Çerçeveyi dondur veya sihirli yakınlaştırma modunu deneyin ve sizin için ne gibi yenilikler hazırladığımızı keşfedin!

Xiaomi 12X incelemesi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir