Xiaomi telefondan Google hesabı nasıl silinir?

Xiaomi, POCO veya Redmi akıllı telefonunuzdan bir iş veya kişisel Google hesabını kaldırmak mı istiyorsunuz? Bugünkü rehberimizi özellikle sizin için hazırladık. Öyleyse ayrıntılara geçelim. Google hesabı nasıl silinir okuyun.

Birinci adım
Akıllı telefonunuzdaki Google simgesine tıklayın. Ardından, tarayıcı açıldığında, Google hesabı profil resminizin sağındaki üç noktaya dokunun. Ayarlar’ı ve ardından e-posta adresinizin bulunduğu öğeyi seçin. Silmek istediğiniz hesabı seçin.

İkinci adım
Önceki adımlar sizi Hesaplar ve Senkronizasyon adlı Ayarlar sekmesine götürmelidir. Sayfanın en altına kadar kaydırın ve Google’ı seçin. Birden fazla Google hesabınız varsa, Xiaomi, POCO veya Redmi akıllı telefonunuzdan kaldırmak istediğinizi yeniden seçmeniz gerekecektir. Ekranın en altında More (Daha fazla) başlıklı 3 nokta göreceksiniz. Onlara ve ardından Hesabı sil seçeneğine tıklayın. Ekran, bu işlemi gerçekleştirmek istediğinizden emin olup olmadığınızı soracaktır. Eğer eminseniz Delete Account’a tıklayarak seçiminizi onaylayın.

Hazır!
Daha faydalı eğitimler için blogumuzu takip edin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir