Google hesabı Xiaomi telefondan nasıl silinir?

Bir işletme veya kişisel Google hesabını Xiaomi, POCO veya Redmi akıllı telefonunuzdan kaldırmak mı istiyorsunuz? Bugünün eğitimini özellikle sizin için hazırladık. O halde ayrıntılara geçelim. Google hesabını nasıl sileceğinizi okuyun.

Adım bir

Akıllı telefonunuzdaki Google simgesini tıklayın. Ardından tarayıcı açıldığında Google hesabı profil resminizin sağındaki üç noktaya dokunun. Ayarlar’ı ve ardından e-posta adresinizi içeren öğeyi seçin. Silmek istediğiniz hesabı seçin.

İkinci adım

Önceki adımlar sizi Hesaplar ve Senkronizasyon adı verilen Ayarlar sekmesine götürecektir. Sayfanın en altına kadar kaydırın ve Google’ı seçin. Birden fazla Google hesabınız varsa Xiaomi, POCO veya Redmi akıllı telefonunuzdan kaldırmak istediğiniz hesabı yeniden seçmeniz gerekecektir. Ekranın en altında Daha Fazla başlığıyla birlikte 3 nokta göreceksiniz. Bunları tıklayın ve ardından Hesabı sil. Ekranda bu eylemi gerçekleştirmek istediğinizden emin olup olmadığınız sorulacaktır. Eminseniz Hesabı Sil seçeneğine tıklayarak seçiminizi onaylayın.

Hazır!

Daha faydalı eğitimler için blogumuzu ve facebook profilimizi ziyaret edin. En son promosyonları kaçırmadığınızdan emin olmak için bültenimize kaydolun.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir