Xiaomi – Pencere ve kapıların koruyucusu

 

Başlık ilginizi çektiyse durumu hayal edin: Misafirleri ziyaret ediyorsunuz, hazırlanıyorsunuz ve giyiniyorsunuz ve ayrılmadan önce kapıların ve pencerelerin mümkün olan her an kilitli olup olmadığını kontrol ediyorsunuz. Buna rağmen hala karanlık yıldızdan birinin mülkünüzü işgal etmesinden korkuyor musunuz? Bugünkü yazımızda tanıttığımız Mi Kapı & Pencere Sensörü 2, habersiz ziyaretlere son verecek ve tam bir gönül rahatlığı sağlayacak, artık evden her çıkışınızda size eşlik edecek. Tarayıcıları düzenlemeyin!

Xiaomi – Pencere ve kapıların koruyucusu

senin için casusluk yapıyorum

Mi Kapı ve Pencere Sensörü 2’deki sensörlerin ölümcül lazerler veya hırsızları rahatsız eden diğer savunma sistemleriyle donatılmadığı doğrudur ancak herkesin bildiği gibi “bilgi güçtür” ve en yeni Xiaomi sensörleri sayesinde elinde. Dairenize kapıdan veya akıllıca pencereden yetkisiz bir şekilde girme girişiminden sonra Mi Kapı ve Pencere Sensörü 2, akıllı telefonunuza otomatik olarak bir bildirim göndererek hızlı tepki vermenize olanak tanır. Bu değerli saniyeler, uygun hizmetleri aramanıza veya ev üyelerinizi işten eve erken gelmemelerini sağlamak için hızlı bir şekilde aramanıza olanak tanıyacaktır.

Yaratıcılığı destekler

Siz veya sevgiliniz bir diyete uymaya ve belirlenen saatten sonra yemek yememeye mi çalışıyorsunuz? Buzdolabınıza ve ikram dolaplarınıza sensör takmanız bu sorunu çözecektir! Bir taraf patlayıp lezzetli bir şeyler yemek istediğinde, diğer taraf bir bildirim alacak ve tepki verip yasaklı tüketimi durdurma zamanı alacak. Ayrıca bebeğinizin habersiz yürüyüşe çıkmamasını sağlamak için oyun parkının kapısına bir sensör yerleştirebilirsiniz. Bunlar sizi Mi Kapı ve Pencere Sensörü 2’yi kendi tarzınızda kullanmaya itmek için tasarlanmış birkaç fikirdir. Olasılıklar ve eğlence sonsuzdur, hepsini deneyin!

Xiaomi – Pencere ve kapıların koruyucusu

O senin daireni inceliyor

Mi Kapı ve Pencere Sensörü 2, evinizde yaşayan diğer akıllı cihazlara ilgi gösterir. Bluetooth teknolojisi desteği, diğer akıllı cihazlarla verimli bağlantı kurulmasına olanak tanır ve uygulama düzeyinden sürekli erişime sahip olduğunuz bir ağ oluşturur. Günün sonunda Xiaomi sensörleri tarafından kaydedilen tüm aktiviteleri akıllı telefonunuzda görüntüleyebilir ve her şeyin tam olarak istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Dahası, akıllı sensörler dairenizdeki ışık yoğunluğunu değerlendirebilir ve siz hak ettiğiniz dinlenmeye gittiğinizde akşam saatlerinde otomatik olarak değişimini planlayabilir. Bu elbette akıllı aydınlatmayı Xiaomi sensörleriyle birleştirdikten sonra mümkün.

Sezgisel kurulum

Hem sensörlerin uygulanması hem de akıllı telefonla eşleştirilmesi çocuk oyuncağıdır ve sadece birkaç adımda yapılabilir. Sensörlere kendinden yapışkanlı çıkartmalar uygulayın ve istediğiniz yere yapıştırın. Cihazın her iki parçası arasında uygun mesafeyi korumak ve böylece düzgün çalışmasını sağlamak önemlidir. İnanması zor ama uygulamaya bağlanmak daha da kolay… Telefonunuzda Mi Home/Xiaomi Home uygulamasını çalıştırmanız ve cihazdaki QR kodunu taramanız yeterli. Bu kadar! Artık en yeni Xiaomi sensörlerinin yeri doldurulamaz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi – Pencere ve kapıların koruyucusu

Bugün en yeni Mi Kapı ve Pencere Sensörü 2 ile güvende kalın. Eğlenin ve deneyin; yeriniz, hakkında her şeyi bileceğiniz korunan bir kaleye dönüşecek!

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir