Xiaomi akıllı telefondaki yazı tipi nasıl değiştirilir?

 

Akıllı telefonunuzdaki her şeyin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlanması hoşunuza gidiyor mu? Duvar kağıdı, kilit ekranı, simge düzeni veya saatin ve widget’ların görünümü gibi kişiselleştirilmiş öğelerin olmadığını hayal edemiyor musunuz? Öyleyse bir adım daha ileri gidin ve Xiaomi, Redmi veya POCO telefonunuzdaki yazı tipini yardımımızla değiştirin. Bu işlem bir düzineden fazla saniyenizi almaz ve etkisi en çılgın beklentilerinizi bile aşabilir.

Xiaomi, Redmi veya POCO akıllı telefondaki yazı tipi nasıl değiştirilir?

1. Sistem uygulamasını açın TEMALAR.

2. Alt çubuktaki harf şeklindeki simgeyi bulun “T” ve basın.

3. İlgilendiğiniz yazı tipini ismine tıklayarak seçin.

4. Seçilen yazı tipi sekmesine ulaştığınızda yeşil düğmeye tıklayın, Akıllı telefonunuza indirmek için indirmeyi başlatın.

5. Yazı tipi indirildikten sonra yeşil düğmeye tıklayın ve UYGULAYIN, Kurulumu tamamlamak için.

6. Açılan yeni pencerede düğmesine tıklayın Tekrar başlat diyin. Yazı tipinin yüklenip düzgün çalışması için bu gereklidir.

Bu kadar! Bu çözüm o kadar hassastır ki, akıllı telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra yeni yazı tipini yalnızca mesajlarda değil, diğer uygulamalarda da bulacaksınız!

Bu tür bilgi, öğretici ve tavsiyelere olan açlıktan bıktınız mı? Yalnızca Xiaomi dünyasından haberleri değil, aynı zamanda cihazlarımızın günlük kullanımını daha keyifli ve kullanışlı hale getirecek çeşitli ipuçlarını düzenli olarak yayınladığımız blogumuzu ziyaret edin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir