POCO M4 Pro incelemesi

POCO M4 Pro’yu çıktığı günden bu yana test ediyoruz ve bugün duygularımızı paylaşmaya karar verdik. Yeni POCO canavarının kondisyon testlerinin özetinin tadını çıkarın! Yeni POCO’nun bir numaranız olup olmayacağını öğrenin.

Neyle uğraşıyoruz?

POCO M4 Pro, en iyi bileşenlerle donatılmış bir akıllı telefondur. Günlük görevleri ve komutları yerine getirmek için mükemmeldir. Hızlı yüklenir, ekranı 90Hz frekansta yeniler ve göz açıp kapayıncaya kadar… bir deklanşör etrafınızdaki dünyanın güzelliğini yakalayabilir. Ancak söz konusu akıllı telefonun avantajlarını bu kadar sıradan bir şekilde anlatmak yeterli değil! Ayrıntılar açısından zengin, renklerle dolu bir görüntüye erişmenizi sağlayan bu saf AMOLED FHD+ ekranı ele alalım. Bunu sadece birkaç kelimeyle hayal etmek imkansız, bu yüzden akıllı telefonunuzu Varşova showroomlarımızdan birinde test etmeyi unutmayın: Xiaomi Store Arkadia veya Xiaomi Store Grochowska. Yalnızca mükemmel görsel deneyimi değil, aynı zamanda POCO M4 Pro’yu tutmanın ve kullanmanın ne kadar rahat olduğunu kendi gözleriniz ve ellerinizle görün.POCO M4 Pro incelemesi

Ve bunun içinde POCO var!

Söz konusu POCO telefonun üretiminde kullanılan bileşenler hakkında bazı verileri sunmakta yarar var. Öncelikle makinenin tamamına güç veren MediaTek Helio G96 işlemciye bakalım. Birbirine bağlı iki çekirdekten oluşur: ARM Cortex-A76 ve Cortex-A55. Onların işbirliği sayesinde telefon, gereksiz kesintiler olmadan görevleri yerine getirir. Bu, görevlerinizle ve projelerinizle sakin bir şekilde başa çıkma yeteneği anlamına gelir. Hiçbir zaman teknik sorunla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. POCO M4 Pro’ya yatırım yapın ve verimliliğin artacağının garantisini alacaksınız! (Ancak yepyeni ve süper kapasiteli akıllı telefonunuza kolayca yükleyebileceğiniz çok sayıda uygulamanın dikkatinizi dağıtmaması gerektiğini unutmayın. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan bellek çeşidini (6/128GB veya 8/256GB) seçin.

POCO M4 Pro incelemesi

Bu anları daha uzun süre hatırlayın!

Birkaç şeyden eminiz ve bunlardan biri de POCO M4 Pro ile pek çok özel anın sizi beklediğidir. Güvenilir lens setiyle bunları daha uzun süre yanınızda tutun: 64MP (ana), 8MP (ultra geniş açı) ve 2MP telemakro. Tam günlük bir fotoğraf çekimine katılın ve POCO M4 Pro’nun sunduğu olanakları test edin. Endişelenmeyin, 5000mAh kapasiteli pil böyle bir zorluğun üstesinden kolayca gelebilir, biz bunu test ettik! Dışarıdan döndüğünüzde akıllı telefonunuzu 33W’lık hızlı şarj cihazıyla anında şarj edebilirsiniz.

POCO M4 Pro incelemesi

Nasıl? POCO M4 Pro’yu kendinize ait kılmak için sabırsızlanıyor musunuz?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir