Mi Power Bank 3 Pro ile tam güç

Kaç kez eve ölü bir akıllı telefonla geldin? Yolculuğun beklenmedik bir şekilde uzatılması, uzun bir yürüyüş gezisi – ek enerji dozunun gerekli olduğu birçok durum vardır. Kendinize en iyi çözümü edinin: Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh – en büyük zorluklarla başa çıkabilecek bir güç bankası!

Günlük asistan

Her gün yeni gereksinimleri karşılamak zorundayız. Bazen aynı anda birden fazla yerde bulunmanız ve… aynı anda birden fazla cihazı şarj etmeniz gerekir. Bu gibi durumlarda Mi Power Bank 3 Pro, üç USB çıkışı sayesinde mükemmel olacaktır. Tek bir USB-C bağlantı noktası, maksimum 45 W güçle çift yönlü hızlı şarj sağlarken, USB-A arayüzü, iki bağlantı noktasını aynı anda desteklerken 5V/2,4A, 9V/2A, 12V/1,5A standartlarında hızlı şarj sağlayabiliyor. Mi Power Bank 3 Pro, diğerlerinin yanı sıra dizüstü bilgisayarları da şarj edecek kadar güçlüdür. Mi, MacBook veya Switch. Zorluklarla ve adrenalinle dolu bir hayatta, Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Mi Smart Band’ı güvenli bir şekilde şarj eder

Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh enerjiye yalnızca bir dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon ihtiyaç duymaz. Powerbank’ımızla düşük güçlü cihazları da şarj edebilirsiniz. Bu amaçla çok içgüdüsel bir jest kullandık. Güç düğmesine iki kez basmanız yeterli; Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh, düşük güç tüketimiyle 2 saatlik şarj moduna girecektir. Artık fitness bantları ve Bluetooth kulaklıklar yoldayken de rahatlıkla şarj edilebilecek.

Geniş kapasite

20.000 mAh kapasiteli yüksek kaliteli lityum polimer pil, şarjlı cihazların uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh, tüm güç ihtiyaçlarınızı karşılayacak iki USB-A çıkışına ve bir USB-C arayüzüne sahiptir. USB-C aracılığıyla çift yönlü hızlı şarj ve deşarj, cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmaya geri dönmesini sağlar. Güç bankası o kadar verimlidir ki akıllı telefonunuzu birkaç kez tamamen şarj eder! Powerbank’ın güç rezervini 10W’lık şarj cihazıyla 11 saatte, 45W’lık şarj cihazıyla ise yalnızca 4,5 saatte doldurabilirsiniz.

Zarif ve optimize edilmiş

Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh çoğunlukla ev dışında kullanıldığından, benzersiz görünümüne dikkat ettik. Artık her zaman yanınızda gerçekten benzersiz bir şey olacak, klasik görünümüyle kişisel tarzınızı vurgulayacak bir şey. UV sprey boyama teknolojisini kullanarak daha hassas bir tasarıma karar verdik. Bu sayede gövdeyle bütünleşmiş bir renk katmanı elde ettik. Güç bankasının üst ve alt kısımları etkin bir şekilde seramiğe benzeyerek cihaza şıklık katıyor.

Paket enerji, lütfen!

Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh’ı gittiğiniz her yere götürün. Bir dizi koruyucu entegre devre katmanı, cihazın güvenli kullanımını sağlar, böylece enerji asistanınızın sizi asla yarı yolda bırakmayacağını bilerek keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir