Xiaomi telefonunda alarm sesi nasıl değiştirilir?

Sabah zili şimdiden canınızı sıkmaya mı başladı? Belki bir değişikliğe ihtiyacınız var ya da güne en sevdiğiniz kuş türünün cıvıltısıyla ya da sevdiğiniz bir şarkıyla başlamak istiyorsunuz? Xiaomi, Redmi ve POCO telefonlarda varsayılan alarm saati sesini nasıl değiştireceğinizi öğrenmek için bir eğitim de bize katılın.

Adım bir

Saat uygulamasına gidin ve ilk sekmeden (çalar saat simgesiyle işaretlenmiş olan) mevcut alarmlardan birini seçin ve tıklayın. Ana ayarlar göründüğünde Ek ayarlar’a ve ardından Zil Sesi’ne dokunun.

İkinci adım

Yukarıda listelenen adımları takip etmek sizi çok sayıda mevcut bildirim sesinin bulunduğu bir kitaplığa götürecektir. Yeni, En İyi, Kategoriler ve Seçilen sekmelerde gezinmek size seçenekleri gösterecektir. En sevdiğiniz müzik türünü ve dolayısıyla mükemmel sesi veya şarkıyı bulmanın en kolay olacağı yer burasıdır.

Seçilen şarkı nasıl ayarlanır?

Hayallerinizin melodisini bulduğunuzda, onu alarm saati olarak ayarlamanıza yalnızca birkaç parmak dokunuşu kaldı. Fark etmiş olabileceğiniz gibi, her şarkının veya sesin yanında sağda bir zil sesi simgesi bulunur. Tıkladığınızda seçtiğiniz müzik teması Xiaomi, Redmi ve POCO telefonunuzdaki yeni alarm saati haline gelecektir.

Bu kılavuzu faydalı buldunuz mu? Bunun gibi daha fazla metin için lütfen blogumuzu ve Facebook’umuzu ziyaret edin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir