Xiaomi hesabı nasıl oluşturulur?

 

Xiaomi akıllı telefonunun yeni sahibi misiniz? Bu harika! Bu yazımızda sizlerle Xiaomi hesabı ve birkaç dakika içinde nasıl kurulacağı hakkında değerli ipuçları paylaşacağız. Adım adım kılavuzumuzu okuyun; bu sorun kısa sürede sizin için sorun olmaktan çıkacaktır.

Xiaomi hesabı – nedir bu? Xiaomi Hesabı, bu ekosistemin faydalarından yararlanmayı daha basit, daha hızlı ve daha keyifli hale getiren, tüm Xiaomi akıllı telefon kullanıcılarına özel bir hizmettir. Diğer şeylerin yanı sıra, çeşitli Xiaomi cihazları arasında veri senkronizasyonu ve aktarımını, sözde erişime olanak sağlar. Xiaomi bulutu (Mi Cloud) ve yönetimi, olası hırsızlık veya kayıp durumunda cihazların yerini belirlemenin yanı sıra, çoğu zaman paha biçilmez olduğu ortaya çıkan kayıtlı verilerin yedek kopyalarını oluşturur. Resmi olarak, bir Xiaomi hesabı bir dizi benzersiz rakamdan oluşur ve onu oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey telefon numaranız veya e-posta adresinizdir. Tüm süreç birkaç dakikadan fazla zamanınızı almamalı, bu yüzden zaman kaybetmeyin ve başlayın.

Gerçekten çok basit! Xiaomi hesabı nasıl oluşturulur?

1. Akıllı telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın.

2. Ayarlar’ın en altına gidin, ardından Xiaomi Hesabı sekmesini bulup gidin.

3. Telefon numaranızı girin ve İleri’ye tıklayın.

4. Daha sonra tarafınıza SMS ile gönderilecek olan kodu girmeniz istenecektir.

5. Bir sonraki adımda doğru kodu girdikten sonra görüntülenen görseldeki metni (CAPTCHA) okuyun ve verilen alana girin.

6. Son adım, gizlilik politikasını ve Xiaomi bulut kullanım sözleşmesini (Mi Cloud) kabul etmektir.

Bu kadar! Yukarıdaki adımları adım adım tamamladıysanız Xiaomi hesabınızın oluşturulması gerekmektedir. Artık Xiaomi ekosistemindeki diğer cihazlardan giriş yapmak için kullanabilirsiniz ve eğer senkronizasyonu kabul ettiyseniz o da gerçekleştirilecektir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir